Na různých půjčkových intertních serverech může najít hodně nabídek typu: Půjčím na směnku. V článku se dozvíte více informací o těchto půjčkách na směnku od soukromých osob a soukromých investorů. Upozorníme vás také na možná rizika této půjčky.

Inzertní půjčkové weby

Různých půjčkových intertních webů je na Českém internetu opravdu hodně. Na těchto serverech je také hodně často hodně nabídek ve stylu: Půjčím na směnku. Soukromé osoby tak nabízejí půjčky na směnku nebo pujčky až do domu.  Soukromé osoby jsou lidé, kteří chtějí zhodnoti své volné peníze pomocí půjčování peňez jiným osobám. U půjček na směnku je třeba vždy počítat s docela vysokým ročním úrokem.

Jak výhodné jsou nabídky typu: Půjčím na směnku

Inzeráty a nabídky ve stylu Půjčím na směnku jsou často hodně nevýhodné. Nejen, že musíte podepsat platnou směnku, ale jsou tam také hodně tvrdé podmínky. Pokud podepíšete směnku, tak musíte do určitého data půjčku v pořádku splatit. Pokud tomu tak nebude, tak si může věřitel peníze vymoci jiným způsobem. Například pomocí exekuce. Ať už v podobě exekuce na plat, exekuce bankovních účtů či dokonce exekuce movitého majetku.

Na co si dát pozor u nabídek: Půjčím na směnku

Je třeba si hlavně dát pozor na podobu směnku a na všechny její náležitosti. Vše by mělo být správně vyplněno. Velmi důležité je samotná písemná smlouva. Celou písemnou smlouvu si pořádně pročtěte. Dávejte pozor na podvodné půjčky. Důležtié je také všemu ve smlouvě pororumět. Druhá strana vás často bude chtít donutit k rychlému podpisu smlouvy, bez toho aniž by jste si jí přečetli ! Mají na to také různé triky ! Například říkají, že spěchají za dalším klientem apod.