Milion na směnku je druh půjčky, který není moc obvyklý. Přece jen milion Korun je velká částka. Milion na směnku vám poskytnou některé nebankovní společnosti, ale také různé soukromí investoři a také soukromé osoby.

Potřebuji milion Korun

Někdy se přece stane, že potřebujeme nějakou velkou částku. Někdy tato částka dosáhne i částky milionu. Můžete se jednat o půjčku na nové bydlení, splacení velkých dluhů nebo rozjezd nového podnikání. Pro rozjezd podnikání je vždy potřeba hodně peňez, žvláště v dnešní době, kdy je všude velká konkurence.

Jištění a ručení směnkou

Milion na směnku je druh půjčky, který je jištěn směnkou. Pokud tedy budete tuto půjčku chtít zůstat, tak musíte podepsat platnou směnku. Podepsáním směnky se zavážete, že půjčka v pořádku do určitého data splatíte. Směnka dává věřitele větší jistotu a v případě vašich problémů, může peníze také lépe vymáhat. Například pomocí exekuce na plat nebo exekuce majetku.

Milion na směnku bez registru

Milion na směnku je půjčka u které není prověřován registru dlužníků. Do registru dlužníků se zaznamenávají veškeré půjčky, úvěry a hypotéky. Hodně lidí se dostalo do negativní části registru dlužníků a tak nemají šanci získat půjčku tam, kde se prověřuje registr dlužníků. Tito lidé poté raději vyhlédávají různé půjčky či úvěry bez registru kterých není vůbec prověřován registr dlužníků.